RCH Menü

rchmenukabi.com


Hızlı İletişim
0538 449 22 83
EmailMenü Kabları

Restoran Menü Kabları, Hesap Sümenleri diğer adıyla Adisyon Kabları üretiyoruz. Menü Kabı örnekleri ve İstanbul Menü Kabı Üreticisi arıyorsanız, buldunuz demektir. Gerek yurtiçinde gerekse yurt dışında bir çok mekanda ürünlerimiz kullanılıyor ve bunu artırabilmek için her geçen gün daha .çok çalışıyoruz.

Sunum Ürünleri

Hotel Deri Ürünlerini tasarlıyor ve atölyemizde üretiyoruz. Birçok iyi referansa sahibiz. Oda sümenleri, mini bar liste kılıfları, deri çöp kovaları, magazinlikler, şemsiyelikler, toplantı odası sümenleri, resepsiyon imza sümenleri gibi ürünleri üretiyor ve aynı zamanda hayalinizdeki ürünü tasarlayıp işletmenize katabiliyoruz. 

Broşür & Afiş

Grafikerlerimiz ,art direktör gözetiminde ve kendi iradeleriyle tasarımlar oluşturmada oldukça becerikli.. Profesyonel Fotoğraf çekim ekibimiz ile koordineli çalışarak karelere yansıyan özverinizi kağıda dökmeye çalışıyoruz. Biz sadece otel ve restoranlara hizmet sunan bir reklam ajansıyız.


Menü Kabı Üretim Tesisi

Menü Kabı Menü Kılıfı Deri Menü Kabı üretim tesisimizde, restoran menü kabları hesap sümenleri, sahibinden menü kabı, bu menü kabı gittigidiyor olabilir. Nitekim menü kabları üretimi hassas detaylar içerir. Kağıt Menü üretiminde özel işçilik sergilenmelidir. Kağıt Menü altında kullanılan yapıştırıcı özel olmalıdır. Kaliteli menü Kabı uzun yıllar dayanmalıdır. Bunun için menü kabı üretiminde tonajı yüksek presler kullanılıyor. Preslenen menükabları daha uzun süre dayanıyor. Deri Menü Kabında dikiş iyi iplik ile yapılmalıdır. Menü Kabı dikişinden savulma olmamalıdır. Menü Kabında Savulma olmaması için kaliteli iplik kullanıyoruz.

Menü Kabı üretiminde kullanılan suni deri çok önemlidir. Suni Deri Menü Kabı kaliteli deriden imal edilmelidir. Deri alt tabakası derimenükabı için uygun olmalı, kanserojen madde içermemelidir. Deri Menü Kabında suni deri örneği;

Menü Kabı üreten firmalar İstanbul'da menü kabı üretimini yapmaktadırlar. İstanbul'da ucuz menü kabı üreticileri menü kabı nasıl bulurum sorusuna bir cevap olabilir. İstanbul'daki menü kabı üreticileri arasında www.abcmaker.com da vardır. Menü Kabı hesap sümeni üretimi yapmaktadır.

Hesap Sümeni, Kutulu hesap sümeni, cepli hesap sümeni üretiyor, özellikle kutulu hesap sümeni üretiminde slim kutu hesap sümeni ile adisyon kabında para üstü sümenlerinde farklı bir bakış açısı sergiliyoruz. Kalın görünmeyen hesap sümenlerimiz oldukça dikkat çekiyor, restoran sahipleri hesap sümeni arıyorum dediğinde kolaylıkla bize ulaşabiliyor. Ucuz ekonomik hesap sümenlerimizi sipariş verebiliyor.

Hotel deri ürünlerinde referansımız;

fourseasons hotel müşterilerimiz arasındadır.

Referanslarımızın bizden memnun kalmaları için elimizden geleni yapıyor, Hotel der ürünlerinden, özellikle oda sümenleri, info kılıfları ve deri tepsilerde özel üretim teknikleri kullanarak çık ve sağlam oda sümeni imal ediyoruz.

Kağıt Menü grafik çalışmalarında tüm grafik ekibimi yemek menüsü tasarımında bilgili ve deneyimlidir. Profesyonel yemek fotoğrafçılığında bir çok ilke imza atan fotoğraf çekim ekibimiz, gerek soğuk yemeklerin fotoğraf çekiminde, gerekse sıcak yemeklerin fotoğraf çekiminde üstün performans sergilemektedir. Dumanı tüten bir kahvenin fotoğrafını çekmek bilgi ve deneyim ister, tüm profesyonel ışık ve fotoğraf ekipmanlarımız ile bir günde tüm menü çekimi yapılabilir. Kullanılan ekipmanlarımız;

Canon Mark II , Hensel Alman Işık Sistemi ile birçok üstün performans sergileyen ekipmanlar ile edinilen bilgi deneyimler doğrultusunda profesyonel yemek fotoğrafçılığı çekimi yapılmaktadır.

Menü Kabı, hesap Sümeni, deri menü, restoran menüsü imal eden yer arıyorsanız, doğru adrestesiniz. Menü Kabı üretim atölyemiz ve menü tasarım ajansımız ile hizmetinizdeyiz. Yeterli bilgi birikim ve ekipmana sahip personelimiz restoranınıza menü kabı için gerekli yardımlarda bulunacaklardır. Menü kabı ihtiyacınızı karşılayabiliriz.  Cevizağacı, Bemol gibi pasta cafe restoran hizmeti veren birçok referansa sahibiz.

Menünüze uygun kompozisyon içeren Profesyonel Fotoğraf Çekimi ile ürünlerinizi canlandırırız. Menü kabı üretimi ile tüm menü ihtiyacınızı karşılayabiliriz.© Copyright 2014 - RCH / Restoran Cafe Hotel Menü Tasarım ve Üretimi - rchmenukabi.com

Design by rchmenukabi